RD Rýmařov, s. r. o. (Beroun - Beroun-Centrum)

Zajišťování výstavby a návrhu dřevěných a montovaných budov.

  • Havlíčkova 101/18
  • Beroun - Beroun-Centrum
  • 266 01
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Vytváříme bydlení pro 21. století

Naše společnost kombinuje ve své práci 40 let řemeslných zkušeností s moderním přístupem k bydlení. Za dobu své činnosti jsme úspěšně realizovali už více nežli 22 000 staveb rodinných a bytových domů.

Klíčovým materiálem našich staveb je precizně opracované a ošetřené dřevo. Také všechny další materiály, které při stavbách používáme, jsou zdravotně i ekologicky zcela nezávadné. Věříme v důležitost trvale udržitelného hospodaření v lesích, dodržujeme proto požadavky spotřebitelského řetězce lesních produktů v rámci pravidel PEFC v souladu s dokumentem CFCS 2002:2011.   

Svým zákazníkům dodáváme montované dřevostavby na klíč za dostupné ceny. Díky vlastním zkušenostem a propracovanému pracovnímu postupu jsme schopni postavit váš nový dům do měsíce.

Nabízíme typové rodinné domy NOVA, KUBIS či LARGO

Prohlédněte si naši nabídku montovaných dřevostaveb na klíč. Objevíte v ní typové rodinné domy NOVA 101, KUBIS 631, LARGO 84 Hit a další varianty. Vybírat můžete z více nežli 20 typových projektů.

Zásadní důležitost má přitom přání každého zákazníka. Rádi byste pozměnili některý architektonický doplněk či prvek? Není problém. Vaše individuální požadavky udělají z nového domu jedinečnou a originální stavbu.

Nabízíme přízemní i jednopodlažní rodinné domy. Součástí našeho katalogu jsou také stavby v ceně nepřekračující dva miliony korun. Cena je předem daná a konečná. Předražování stavby pomocí vícenákladů není naším stylem.

V současné době si naši zákazníci nejčastěji volí typový rodinný dům NOVA 101.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce